Diář pro koňáky 2023 - Fotografie & Desing | Lucie Čudová

Přejít na obsah

DIÁŘ |  Pro jezdce

Hledala jsem na internetu nějaký diář se zaměřením pro koňáky. Našla jsem jenom jeden jediný a ten se mi v určitých věcech nelíbil. A tak jsem sedla a vytvořila si vlastní. Je vhodný pro majitele koní, kteří se zabývají sportem, nebo jen pro hobby jezdce. Ideálně je určen spíš k záznamům o jednom koni, ale není problém mít v diáři přehled o více koních. Navíc je v diáři spousta volného místa pro vlepení fotografií, tím z diáře může vzniknout i deník se vzpomínkami.

Velikost deníku je A5 v kroužkové vazbě s tvrdými deskami. Vnitřek je černobílý s jezdeckými ilustracemi.

Protože diář nabízím jen v rámci své iniciativy, je každá objednávka závazná a budu požadovat platbu předem na účet.
Diář bude možné zaslat na adresu uvedenou v objednávce nebo osobně vyzvednout v Jihlavě (případně po domluvě v blízkém okolí).
Pokud bude možnost, v rámci stáje nebo kolektivu, pověřte objednávkou jednu osobu.
Cena diáře je 350Kč (poštovné není v ceně)
Objednávky prodlouženy do 12.12.2023.
Obálka je z tvrdého papíru. Můžete si na ní zvolit libovolnou fotografii (ideálně situovanou na výšku). První stránka obsahuje údaje o vás, s možností nalepení fotky koně nebo vás obou, a pár řádků na důležité kontakty. Každý má sice kontakty v telefonu, ale není na škodu je mít i jinde.
Další stránka obsahuje 31 řádků pro záznamy o veterinárních zákrocích. Pro průměrně šikovného koně by to mělo stačit :) Vedle na stránce je pak přehled pro kování nebo strouhání. Lze samozřejmě využít i k jiným záznamům.
stul.jpg
stul2.jpg
Na začátku každého měsíce je měsíční přehled činností o kterých víte, že máte v plánu nebo co byste potřebovali naplánovat. Další dvojstrana je pro konkrétnější cíle a zápis výdajů. Pro někoho možná nepříjemné řádky, když se pak zpětně ohlédne co vše "potřebného" koupil. Ale pro zpříjemnění této dvojstrany, můžete si sem nalepit nějakou veselou fotku, která vás přesvědčí, že ta útrata za to stála :)
stul3.jpg
I jednotlivé měsíce nabízí spoustu místa pro poznámky a fotografie, aby se z diáře mohl stát deník se vzpomínkami. Shrnutí měsíce není za každým měsícem, je pouze v případě že měsíc končil na levé stránce a tím vzniklo vpravo místo (viz ukázka na obrázku).
Vlastní fotku můžete zvolit i pro zadní stranu diáře. Může to být stejná jako na titulce, jiná nebo jen definovaná barva. Vše na Vaše přání, stačí zadat do objednávky.
Závaznou objednávku pošlete prosím e-mailem. Bohužel nemám možnost online formuláře.
Do objednávky napište:
Počet kusů
Osobní převzetí nebo zaslání
V případě zasílání napište adresu
Přiložte fotografie (ideálně na výšku) pro titulní a zadní stranu (nebo barvu zadní strany)

Odešlete na lucie@luciecudova.cz

Po odeslání vyčkejte na potrvzovací e-mail, kde bude uvedeno číslo účtu pro závaznou platbu.
Vaše údaje budou použity pouze pro účely odeslání a komunikaci v rámci této jediné služby.
Návrat na obsah